top of page

תחומי עיסוק

למה לעבוד דווקא איתנו?

> עברת תאונה?
> מעוניין לקבל את הטיפול המהיר ביותר והמקצועי ביותר?
> רוצה לקבל פיצוי כספי כמה שיותר גדול?

 

למה כדאי לך לעבוד דווקא איתנו?

 

השיקולים בבחירת עו"ד לצורך הגשת תביעה


נפגעת בתאונה. שגרת החיים שלך השתבשה. אתה מנסה לחזור למסלול החיים כמה שיותר מהר. לאחר תקופת התאוששות ראשונית אתה מתחיל לבדוק מה הזכויות שמניבה לכם התאונה.

לצורך כך יש להתחיל לחפש עורך דין מומחה בתחום, שייצג אותך בצורה הטובה ביותר. אבל רשימת עורכי הדין ארוכה. אל מי כדאי לפנות? במי כדאי לבחור? מה השיקולים בבחירת עורך דין שיטפל בתביעה? להלן נתייחס לשיקולים השונים בבחירת עורך דין.


ותק רב שנים (נסיון = ידע = כוח מול הרשויות)


כמו בכל תחום בחיים בו אנו זקוקים לשירות, מומלץ לפנות לעורך דין בעל ניסיון. יתכן שקצת לא נעים, אבל בהחלט מומלץ לשאול את עורך הדין אליו פניתם כמה שנים הוא עורך דין בכלל וכמה מתוכן הוא עוסק בתחום. מומלץ לפנות אל מי שתחום נזקי הגוף הוא תחום התמחותו המרכזי, וככל שהניסיון רב יותר, כך הינכם בידיים טובות ומיומנות יותר.
עו"ד יעקב מושקט הינו עורך דין החל משנת 1998, ומאז ועד היום תחום עיסוקו המרכזי הינו נזקי גוף.


טיפול מהיר ויעיל


קשה לצפות מראש כמה זמן ייארך הטיפול בתביעתכם. בדרך כלל קצב התקדמות הטיפול בתביעה קשור קשר הדוק לקצב ההחלמה ולמשך הטיפולים הרפואיים. כאשר מדובר בפגיעה יבשה ללא ממצאים מיוחדים סביר שתהליך הטיפול הרפואי ייארך לכל היותר חודשים אחדים.

בתביעות אלו ניתן לצפות במרבית המקרים כי לאחר 3-4 חודשים מיום שסיפקתם לעורך הדין את מלוא הניירת שהתבקשתם, תהיה בידיו הצעת פיצוי עבורכם מחברת הביטוח. חשוב לדעת, כי בתיקים עם פגיעות גופניות מורכבות יותר הטיפול צפוי להיות ממושך יותר.

 

עדכונים ללקוח און ליין
 

עורך דין מושקט מקפיד לעקוב אחר התיקים שבטיפולו ולתזכר אחת למספר שבועות את לקוחותיו לגבי מסמכים נחוצים כמו גם לגבי פעולות שיש לבצע. במקביל, מצוי עו"ד מושקט בקשר מול חברות הביטוח וזאת על מנת לוודא כי התיק מטופל. בדרך זו, היעילות בטיפול בתיקכם הינה מרבית, ונחסך זמן המתנה מיותר. קורה מצב בו התיק "יושב על השולחן" ולא מטופל.

כל השירותים תחת קורת גג אחת


לא פעם פגיעה בתאונה מצריכה ממך להתנהל מול מספר גופים בו זמנית. למשל, תאונת עבודה שמותירה אחוזי נכות דורשת לא רק טיפול מול הביטוח של המעביד, אלא גם ייצוג בועדות רפואיות. לעיתים לנפגע קיימות בנוסף פוליסות פרטיות דוגמת ביטוח תאונות אישיות, ביטוח שברים, ביטוח אובדן כושר עבודה וכו'.
עו"ד יעקב מושקט מנוסה בטיפול מול כל הגורמים (בו זמנית), ונותן מענה כולל לכל התביעות והסוגיות שמתעוררות עקב הפגיעה.


כמה כסף אקבל בפועל? לחץ כאן להסבר קצר
 

 

אמינות, מקצועיות ויסודיות


המשרד חרט על דגלו שירות מקצועי ואמין תוך שמירה על קשר רצוף עם כל הלקוחות, כולל חזרה מהירה לפניות ועדכונים שוטפים לגבי מצב הטיפול בתיק.


העיקר – התוצאות!


דוגמאות לתיקים שטופלו בתקופה האחרונה ע"י עורך דין יעקב מושקט:

  • תובע בן 27, אשר בעקבות תאונת דרכים קשה נקבעו לו 39% נכות משוקללת, כולל נכויות בתחומי האורטופדיה, הנוירולוגיה והפסיכיאטריה. בפשרה עם הביטוח שולמו לתובע זה 935,000 ₪.

 

  • תובע בן 27, אשר בעקבות תאונת דרכים קשה נקבעו לו 41% נכות משוקללת, כולל נכויות בתחומי הנוירולוגיה, האורטופדיה והפלסטיקה. במסגרת פשרה עם הביטוח שולמו לתובע זה 720,000 ₪.

 

  • תובע בן 46, אשר בעקבות תאונת דרכים קשה נקבעו לו 31% נכות משוקללת, כולל נכויות בתחומי האורטופדיה, הריאה והפסיכיאטריה. למרות עברו הנפשי הסתיימה התביעה בפשרה בסך 525,000 ₪. בנוסף, קיבל תובע זה פיצוי מפוליסת אובדן כושר עבודה בסך 366,000 ₪.

 

  • תובע בן 26 אשר נהרג בתאונת דרכים. למרות מום מולד בלבו אשר צפוי היה לקצר את תוחלת חייו, שכרו הנמוך, ואף שלא היתה לו תעודת בגרות מלאה, הסתיימה התביעה בפשרה בסך 650,000 ₪.

 

  • תובע בן 32 אשר נקבעו לו 19% נכות לצמיתות עקב פגיעת ברך. במסגרת פשרה עם הביטוח שולמו לתובע זה פיצויים בסך 383,000 ₪. כמו כן, שולמו לו בידי הביטוח הלאומי 139,000 ₪ נוספים.

  • תובע בן 22 אשר בעקבות תאונת דרכים החל לסבול הרטבות לילה על רקע טראומה נפשית. במסגרת התדיינות נקבעה לו נכות משוקללת בשיעור 23.5% בתחומי הכליה והפסיכיאטריה. המומחה מטעם בית המשפט בתחום הפסיכיאטריה קבע תחילה כי לא נותרה לתובע כל נכות נפשית. רק לאחר חקירה נגדית של המומחה בבית המשפט נקבעה לבסוף נכות נפשית בשיעור 15%. בית המשפט פסק לתובע זה פיצוי בסך 293,000 ₪

למידע נוסף
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם

Success! Message received.

bottom of page